‹ Geri

ANKARA 0312 473 28 29 / İSTANBUL 0216 576 54 01

Hızlı Menü

Başarı Mühendislik

Şirketimize, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurulmasında danışmanlık hizmeti veren ICT SERT Eğitim Danışmanlık firmasına ve danışman Sn. Fatih Yıldırım’a teşekkürlerimizi sunarız...


Orkun Toy

Kalite Yönetim Temsilcisi

Başarı Mühendislik Otomasyon Elektrik Ltd. Şti.

Servus Bilgisayar

SERVUS BİLGİSAYAR

ICT SERT Eğitim Danışmanlık firmasının kurumumuza yapmış olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İSG, ISO 27001 Bilgi Güvenliği, ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır. Çalışmalarından dolayı ICT SERT Eğitim Danışmanlık firması ve danışmanlarına teşekkür ederiz.

SERVUS BİLGİSAYAR A.Ş. YÖNETİM TEMSİLCİSİ / YASEMEN İNCE GÜNEŞ   

Zirve Elektronik

Şirketimide ISO 9001 KYS , ISO 14001 ÇYS, OHSAS 18001 İSG, ISO 27001 BGYS, ISO 20000-1 , ISO 10002 ve Nato Tesis Güvenlik Belgesi çalışmalarında özverili ve gayretli çalışmaları için  ICT SERT Eğitim Danışmanlık firmasına  ve danışmanlarına teşekkür ederiz.

İBRAHİM  GÜLDOĞAN  / GENEL MÜDÜR

ZİRVE ELEKTROMEKANİK

Desmer Güvenlik

Şirketimizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Kurulmasında Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerini veren   ICT SERT Eğitim Danışmanlık firmasına teşekkür ederiz.

Zafer KARA / Kalite Yönetim Sistemi Temsilcisi 

DESMER GÜVENLİK

Zile Ticaret ve Sanayi Odası

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Önderliğinde Zile Gıda ve Gıda Makineleri Sektörünün Uluslararası Rekebatçiliğinin Geliştirme Projesi kapsamında ICTSERT'in özelikle Kalite Hedefleri doğrultusunda firmalara önemli yönlendirmelerde bulunmuş ve firmalarımız değerli katkıları olmuştur. ICTSERT'in işi sahiplenmesi ve profesyonel yaklaşımı taktirler karşılanmıştır. 
Saygılarımızla

Şükrü SARGIN 
Zile Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı
TOBB Sosyal Politkalar Kurulu Üyesi

Çalık Petrol Arama Üretim San ve Tic. A.Ş.

Okan Bey merhaba,

Sertifikalarımız bugün itibariyle elimize ulaştı.

Ağustos 2018 tarihinden itibaren gerçekleşen detaylı çalışmanız için sizlere teşekkür ederiz. Ayrıca geçen 7 aylık süreçte, şirketimiz çalışanlarından biri gibi bize yardımcı olup, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sn. Ceren ÖZKARAOĞLU’na  ve Sn. Mustafa ŞANLI’ya teşekkürlerimizi sunar, önümüzdeki işlerde tekrar çalışmak üzere iyi günler dileriz.

Saygılarımla,

Deniz Kaynak

Çalık Petrol Arama Üretim San ve Tic. A.Ş.

MİLENS İLETİŞİM SAVUNMA A.Ş.

Belgelerimiz bugün Şirketimize ulaşmıştır.

Danışmanlık süresi boyunca Özellikle Okan Bey’in verdiği bilgi, destek için, Kendisine ve Tüm ICTSERT Ailesine çok teşekkür ederiz.

Mustafa DURMAZ

MİLENS İLETİŞİM  SAVUNMA A.Ş.

 

MEHMET ERGEL

Sertifikalar bugün elime ulaştı. Eğitim için size ve diğer kurum çalışanlarına teşekkür ederim. Eğitimden gayet memnun kaldım. Arkadaşlarıma ve çevremdeki kişilere sizden bahsedeceğimden süpheniz olmasın. İyi günler dilerim. 

 

Mehmet Ergel

ERZURUM / TEKMAN - TEKMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Tübitak 2204-D kapsamında hazırladığımız projemiz için '' Kurumsal Karbon Ayak İzi Hesaplama '' eğitimine katılımımızı sağlayan Syn. Okan Eşref TANRIVERDİ'ye  ve ICT SERT DANIŞMANLIK EĞİTİM'e teşekkür ederiz.